آتروپات الکترونیک

به سایت پروژه های الکترونیکی AVR خوش آمدید ما سعی بر این داریم که بتوانیم پروژه های جالب و بدون نقصی برای شما عملی کنیم , بعضی از این پروژه های در سایت های دیگر برای دانلود قرار داده شده است که رایگان بوده و بعضا با مشکلات یا توضیحات کمی وجود دارد اما ناگفته نماند که بعضی از آن پروژه ها بدون هیچ عیب و نقصی بوده. پروژه های که ما در این سایت برای شما قرار میدهیم کاملا به صورت عملی تست شده و فیلم تست آن برای شما گذاشته میشود و این پروژه ها به صورت توضیحات کامل و خط به خط و دارای شبیه ساز پروتیوس و فایل مدار چاپی آن میباشد. شما میتوانی در صورت هر گونه مشکل در انجمن یا در قسمت نظرات با ما ارتباط برقرار کنید اکثر پروژه های این سایت رایگان نبوده ولی با قیمت بسیار اندکی برای دانلود قرار داده شده زیرا تمام پروژه های ما تست شده و به همراه فیلم تست پروژه میباشد.

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 45
  • بازدید دیروز : 13
  • بازدید کل : 58324

پیوند ها

ساخت ربات مسیریاب 8 سنسوره


ساخت ربات مسیریاب 8 سنسوره

ربات مسیر یاب باید بروی یک سطح سفید که یک خط مشکی بر روی آن کشید ه شده حرکت کند و به هر کجا خط مشکی می رود ربات هم برود در این میان ممکن است بریدگیهای به عرض کوچک و یا مسیر های با زاویه 90 درجه وجود داشته باشد که ربات باید این مسیر ها را هم تشخیص داده و به مسیر خود ادامه دهد. ربات ما باید برروی مسیر فوق حرکت کند بدون اینکه از مسیر خارج شود. در ربات مسیریاب میشود از از فتو ترانزیستور یا سنسور مادون قرمز استفاده کرد اما برای دقیقتر بودن ربات و اثر نداشتن نور محیط به سنسور از سنسور مادون قرمز استفاده میکنیم. سنسورهای مادون قرمز که ما در ربات استفاده میکنیم دارای یک فرستنده و یک گیرنده 3 میل است که حداقل باید از 3 جفت از این سنسورها استفاده کنیم . یکی برای مسیر مستقیم و دوتا برای چپ وراست. البته ما در این پروژه از سنسور مادون قرمز CNY70 که به صورت پک فرستنده گیرنده و دارای دقت خوبی است استفاده میکنیم. ما در این ربات از 8 سنسور استفاده میکنیم. برای مشاهده فیلم این ربات ساخته شد کلیک کنید.

سورس بسکام+توضیحات کامل+ PCB مدار + فیلم پروژه

مشاهده فیلم پروژه


مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 1180

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت شرعا و قانونا حرام و از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما