آتروپات الکترونیک

به سایت پروژه های الکترونیکی AVR خوش آمدید ما سعی بر این داریم که بتوانیم پروژه های جالب و بدون نقصی برای شما عملی کنیم , بعضی از این پروژه های در سایت های دیگر برای دانلود قرار داده شده است که رایگان بوده و بعضا با مشکلات یا توضیحات کمی وجود دارد اما ناگفته نماند که بعضی از آن پروژه ها بدون هیچ عیب و نقصی بوده. پروژه های که ما در این سایت برای شما قرار میدهیم کاملا به صورت عملی تست شده و فیلم تست آن برای شما گذاشته میشود و این پروژه ها به صورت توضیحات کامل و خط به خط و دارای شبیه ساز پروتیوس و فایل مدار چاپی آن میباشد. شما میتوانی در صورت هر گونه مشکل در انجمن یا در قسمت نظرات با ما ارتباط برقرار کنید اکثر پروژه های این سایت رایگان نبوده ولی با قیمت بسیار اندکی برای دانلود قرار داده شده زیرا تمام پروژه های ما تست شده و به همراه فیلم تست پروژه میباشد.

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 25
  • بازدید دیروز : 13
  • بازدید کل : 58304

پیوند ها

HMT-HMR را به راحتی راه اندازی کنید.


HMT-HMR را به راحتی راه اندازی کنید.

در این پروژه راه اندازی ماژول فرستنده گیرنده HMT-HMR را برای شما آماده کرده ایم . این ماژول ها گیرنده و فرستنده دیتا میباشند که با پروتکل USART با میکرو ارتباط برقرا میکنند , ماژول های فوق ماژول های کاربردی هستند اما دارای مشکلات کوچکی میباشند که شاید راه اندازی آنرا کمی با مشکل مواجه کنند که ما در توضیحات پروژه آنها را بیان کرده و به سادگی آن هارا راه اندازی میکنیم. فیلم پروژه بیانگر طرز کار صحیح ماژول ها میباشد. با نمونه مثالی که ما آماده کرده ایم به راحتی میتوانید این ماژول ها را راه اندازی کنید.

سورس بسکام+ توضیحات کامل + فیلم پروژه + شبیه سازی پروتیوس

فیلم پروژه


مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 1520

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت شرعا و قانونا حرام و از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما